122 відгуків
+380 (66) 668-40-90
+380 (97) 405-97-97
Pro100dom інтернет-магазин товарів для дома

Котли електродні

Електродний котел ЛУЧ призначений для автономної системи опалення будинків, квартир, офісів, виробничих і складських приміщень. Електродні котли володіють високою швидкістю нагріву теплоносія, а також економічні і компактні в експлуатації. При виробництві електродних котлів опалення ЛУЧ використовуються унікальні передові технології. Вони комплектуються надійною автоматикою та електронними терморегуляторами, що істотно економить енергоресурси. Енергоспоживання котла ЛУЧ набагато менше будь-якого ТЕНового котла, тому становить близько 20 Ватт/годину на квадратний метр.
Електродні котли опалення
Економія електроенергії завдяки швидкому нагріву теплоносія;
Можливість комплектації електронним терморегулятором;
Надійна конструкція і компактні габарити;
Стійкість до перепадів напруги в мережі;
Проста установка і обслуговування.
В Інтернет-магазині «Про100Дом» ми пропонуємо надійні і прості в обслуговуванні електродні котли для опалення ЛУЧ за найкращими цінами! Для отримання консультації з питань експлуатації, обслуговування та устаткування телефонуйте на наш контактний телефон.
Електродний котел ЛУЧ – енергозберігаюче автономне опалення за найкращою ціною!
ТЕЛЕФОНУЙТЕ прямо зараз!
050-407-87-97
097-405-97-97
в виде галереив виде списка
Принцип роботи електричного котла Луч
В основі роботи електродного або іонного котла покладений процес перетворення електричної енергії в теплову внаслідок прямого прогрівання води в системі опалення. При цьому нагрів теплоносія триває ще якийсь час навіть після відключення котла терморегулятором, внаслідок чого його ККД досягає 97-98 %. При правильній установці нашого обладнання економія споживаної електроенергії складе від 30 до 60%. Така економія досягається завдяки унікальній прямоточній конструкції корпусу котла ЛУЧ. На відміну від аналогів з кутовою формою в нашому котлі теплоносій надходить у зону іонізації рівномірним потоком, що робить процес нагріву максимально ефективним. Електродний котел ЛУЧ повністю безпечний. Електрод ізольований і знаходиться поза прямого доступу. Навіть якщо із системи з якоїсь причини витече теплоносій, іонний котел просто перестане працювати, нічого не згорить і не зламається.
Встановлення електрокотла Луч. Додаткові комплектуючі системи опалення
Електродний котел ЛУЧ може бути встановлений в систему опалення закритого типу, як в якості основного джерела тепла, так і додаткового або резервного. Експлуатація електрокотла в старих відкритих системах опалення, коли розширювальний бак розміщений на горищі, можлива, але не економічна і тягне за собою постійні витрати на обслуговування. Обраний Вами електродний котел ЛУЧ повинен відповідати наступним технічним параметрам: 1) теплові втрати і площа (правильніше - кубатура) опалювального приміщення; 2) кількість теплоносія у Вашій опалювальній системі; 3) наявна вільна електрична потужність і перетин силового підвідного кабелю.
Закрита система опалення обов'язково повинна мати у своєму складі додаткові компоненти:
1. Циркуляційний насос. Електродний котел ЛУЧ – це водонагрівач проточного типу. Для його ефективної роботи потрібно забезпечити протоку теплоносія по системі зі швидкістю від 1,5 до 3 куб.м/год - це завдання циркуляційного насоса.
2. Група безпеки: манометр (показує тиск в системі), повітровідвідник автоматичний (розповітрює систему) і запобіжний аварійний клапан на 3 атм. (скидає надлишок гарячого теплоносія при збої в роботі системи). При цьому установка кранів (запірної арматури) між вихідним отвором котла та групою безпеки заборонена.
3. Розширювальний бак. Приймає в себе частину води, яка розширюється при нагріванні. Його ємність розраховується як 8-12% від загального обсягу теплоносія.
Якщо Ви встановлюєте іонний котел ЛУЧ в існуючу систему, наприклад, послідовно з газовим котлом, то в такому разі частина з вище перерахованих комплектуючих додатково встановлювати не потрібно. Однак, висновок про це повинен дати Ваш монтажник-фахівець з опалення.
Детальну консультацію та інформацію про переваги економного електродного котла ЛУЧ Ви можете отримати за нашими контактними телефонами.
Купити електродні котли Луч у виробника можна на складі в Харкові або замовивши з доставкою у будь-яке місто України на відділення Нової пошти або з адресною доставкою на об'єкт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner