122 відгуків
+380 (66) 668-40-90
+380 (97) 405-97-97
Pro100dom інтернет-магазин товарів для дома

Вентиляція. Рекуператори. Очищення повітря.

Як забезпечити чистим і свіжим повітрям квартиру, офіс?
Чисте повітря – невід'ємна частина здорового життя людей. Кожна клітина живого організму насичується киснем, наповнюючи його енергією та здоров'ям. Для підтримки здорового мікроклімату в будинку слід постійно дбати про чистоту приміщення і контролювати рівень кисню в приміщенні. Але на це не завжди вистачає часу та можливості постійно провітрювати приміщення. Для вирішення проблеми були розроблені спеціальні пристрої, встановивши які, назавжди можна забути про провітрювання або забруднене повітря.
У групі представлені вентиляційні системи Ventoxx, БРІЗЕРИ з очищенням повітря і ряд фільтрів для припливної вентиляції.
Рекуператор Ventoxx утилізує тепло витяжного повітря і використовує його для нагріву припливного. Завдяки рекуператору автоматично підтримується повітрообмін, а утворення вологи та плісняви повністю зникає.
Брізер ТІОН – являє собою компактний пристрій припливної вентиляції з очищенням і підігрівом повітря. Встановивши брізер, Ваш будинок назавжди буде забезпечен свіжим і здоровим кисневим повітрям. Разом з припливною вентиляцією, немає необхідності в провітрюванні і відкриванні вікон.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner