122 відгуків
+380 (66) 668-40-90
+380 (97) 405-97-97
Pro100dom інтернет-магазин товарів для дома

Как купить кирпич хорошего качества.

Как купить кирпич хорошего качества.
Как купить кирпич хорошего качества.
Из чего построить дом? В наше время на рынке строительных материалов выбор, безусловно, широкий. Но если Вы остановились на кирпичной кладке, то вопрос остаётся  только из какого кирпича начать строительство своего дома и как выбрать наиболее экономичный вариант.
Для зменшення вартості будівництва цегляного будинку для зведення несучих стін і внутрішніх перегородок зазвичай використовується керамічна цегла напівсухого пресування. Таким є цегла вищої якості виробництва цегельного заводу р. Валки марки міцності М-125
Які його переваги у порівнянні з іншими рядовими цеглою? Відповідаємо:
1. Розмір цегли.
Здавалося б, повинен бути стандартним, а саме 250х120х65, але завжди він дотриманий при виготовленні цегли. Найчастіше в кладці можна побачити цегла різних розмірів, що уповільнює та ускладнює весь процес будівництва. Таким чином бажання купити цегла дешевше, але без дотримання належних технічних характеристик грає з нами зовсім не дешеву гру.
Розміри ж керамічної цегли заводу р. Валки дотримані ГОСТом. Кожна випускається партія не відрізняється від попередніх.
Зробивши нескладний розрахунок можна побачити, що в 1м3 цегли стандартного розміру (250х120х65) – 513 шт., а цегли інших виробників (сезонні заводи), де розміри істотно відрізняються (середній розмір 240х110х60) – 631 шт. Таким чином спочатку заплативши дешевше ми надалі платимо дорожче, так як різниця на 1 м3. становить 118 цеглин, за які все-таки хтось повинен платити.
2. Кладка цегли, штукатурка.
У нашого цегли "розумні" розміри: 250х120х60. І не думайте, що будівельники візьмуть з вас більше грошей за підняття тяжкості. Їм самим краще: кинув десяток цеглин і стіна готова.
Перевагою нашого цегли також є ідеально гладка поверхня, у зв'язку з чим витрачається менше розчину в кладці і зменшується витрата штукатурки. Тому покупка такої цегли економічно виправдана.
3. Марка цегли.
Данный кирпич сертифицирован и имеет гарантированную марку прочности ― М-125, морозостойкость – F-35, что позволяет широко применять в строительстве и в основном используется для возведения несущих стен зданий, перегородок, стен в каркасных зданиях, для возведения фундаментов, сводов зданий, в дымоходах, где температура выходящих газов не превышает температуру обжига кирпича.
4. Пустотность.
Важный параметр для строительного кирпича – наличие пустот. Пустотелый кирпич изготавливают из легкоплавких глин. От полнотелого керамического кирпича кирпич пустотелый можно отличить невооруженным глазом по сквозным или несквозным прорезям в теле кирпича.  Пустотелый кирпич очень распространен и востребован на строительном рынке. Эти прорези-пустоты – не прихоть строителей и не декоративный элемент, они имеют четкое функциональное назначение.
Чтобы обеспечить людям комфортное проживание, строителям приходится утолщать стены – таким образом, достигается лучшая теплоизоляция квартир. Но чем толще стена, тем больше кирпича нужно для ее постройки и, соответственно, стоимость постройки прямо пропорциональна толщине стен. Кроме того, толстые стены оказывают большое давление на фундамент, что не идет на пользу постройке. Решение этой проблемы оказалось очень простым – сегодня для кладки стен и перегородок используют кирпич с пустотами. Он не только легче керамического строительного кирпича, но и отличается пониженной теплопроводностью. Використання цегли з порожнечами в будівництві не тільки зручно, а й економічно.
Купити цегла червоний Валки
найкраще в інтернет-магазині Про100дом!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner